My my My my
 
 
 
 
 
 
                 
Team Coach Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
25-Sep 26-Sep 27-Sep 28-Sep 29-Sep 30-Sep 1-Oct
Y8U (Mite) (Coordinator: Jessica McDermott)              
Y8U (Mite) A Steve Doherty   5:30 PM 5:30 PM     GAME 8:00 AM
Y8U (Mite) B2 Justin Brennan 5:30 PM   5:30 PM     7:00 AM GAME
Y8U (Mite) C White Cory Passerello     5:30 PM   6:00 PM 11:00 AM GAME
Y8U (Mite) C Blue Peter Golden     5:30 PM     11:00 AM 7:00 AM
Y10U (Squirt) (Coordinator: Jill Roy)              
Y10U (Squirt) A Al Goslin     6:30 PM     GAME 9:00 AM
Y10U (Squirt) B Brendan Ahern     6:30 PM   6:00 PM GAME GAME
Y10U (Squirt) B2 Josh Hatch   6:30 PM     5:00 PM GAME GAME
Y10U (Squirt) C  Craig Barnard   6:30 PM     5:00 PM GAME GAME
Y12U (PeeWee) (Coordinator: Lynn Sawiski)              
Y12U (Peewee) A Steve Cantwell       7:30 PM   GAME 10:00 AM
Y12U (Peewee) B Herman Mark Duffy       7:30 PM   GAME 7:00 AM
Y12U (Peewee) B Re Tom Nagle       7:30 PM   GAME 8:00 AM
Y12U (Peewee) B2 Dan Sawiski 6:30 PM         9:00 AM GAME
Y12U (PeeWee) C Mike Andrade 6:30 PM 5:30 PM     7:00 PM GAME GAME
Girls (Coordinator: Mike Andrade)              
10U B Hillary Jorgensen   6:30 PM 4:40 PM     10:00 AM GAME
12U A William Petrarca     6:30 PM     8:00 AM GAME
12U B Will Stearns 6:30 PM   4:40 PM     GAME 11:00 AM
14U A Derek Kendall     7:30 PM 8:30 PM   GAME 9:00 AM
19U A Tim Routhier 8:30 PM         GAME GAME
19U B George Affonso 8:30 PM         GAME GAME
Y14U (Bantam) (Coordinator: Brian Day)              
Y14U (Bantam) A Jim Feen     7:30 PM 8:30 PM   GAME GAME
Y14U (Bantam) B  Brian Day       8:30 PM   GAME 10:00 AM
Y14U (Bantam) B2 Herman White Steve Abbott 7:30 PM         GAME 6:00 AM
Y14U (Bantam) B2 RE Blue Tom Jarvis 7:30 PM       7:00 PM GAME 6:40 PM
Y14U (Bantam) B2 - YANKEE Joe Corr 7:30 PM         6:00 AM 11:00 AM
Y19U (Midget) (Coordinator: Jaime Jankowski)              
Y19U (Midget) Christian Walsh       8:20 PM   GAME  
Skills
Bog Mini Rink
Bog Big Rink #2