My my My my
 
 
 
 
 
 
                 
Team Coach Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
30-Oct 31-Oct 1-Nov 2-Nov 3-Nov 4-Nov 5-Nov
Learn to Play (Coordinator: Sean Kelly)                
Learn to Play               9:00 AM
Y8U (Mite) (Coordinator: Jessica McDermott)              
Y8U (Mite) A Steve Doherty     4:40 PM     6:00 AM GAME
Y8U (Mite) B2 Justin Brennan     4:40 PM     GAME 10:00 AM
Y8U (Mite) C White Cory Passerello     5:30 PM     GAME GAME
Y8U (Mite) C Blue Peter Golden     5:30 PM   5:00 PM GAME GAME
Y10U (Squirt) (Coordinator: Jill Roy)              
Y10U (Squirt) A Al Goslin 6:30 PM H 6:30 PM     GAME GAME
Y10U (Squirt) B Brendan Ahern 6:30 PM A       GAME 6:00 AM
Y10U (Squirt) B2 Josh Hatch   P       GAME 7:00 AM
Y10U (Squirt) C  Craig Barnard   P 6:30 PM     7:00 AM GAME
Y12U (PeeWee) (Coordinator: Lynn Sawiski)   Y          
Y12U (Peewee) A Steve Cantwell     7:30 PM     GAME 6:40 PM
Y12U (Peewee) B Herman Mark Duffy       7:30 PM   GAME 8:00 AM
Y12U (Peewee) B Re Tom Nagle 7:30 PM         8:00 AM GAME
Y12U (Peewee) B2 Dan Sawiski         5:00 PM GAME GAME
Y12U (PeeWee) C Mike Andrade         6:00 PM GAME GAME
Girls (Coordinator: Mike Andrade)              
10U B Hillary Jorgensen   H       GAME 7:00 AM
12U A William Petrarca 7:30 PM A   7:30 PM   GAME GAME
12U B Will Stearns 5:30 PM L     6:00 PM GAME GAME
14U A Derek Kendall   L     GAME 10:30 AM 10:00 AM
19U A Tim Routhier 8:30 PM O       GAME GAME
19U B George Affonso 8:30 PM W       GAME GAME
Y14U (Bantam) (Coordinator: Brian Day)   E          
Y14U (Bantam) A Jim Feen   E   8:30 PM   9:00 AM GAME
Y14U (Bantam) B  Brian Day   N 7:30 PM     GAME 6:40 PM
Y14U (Bantam) B2 Herman White Steve Abbott       8:30 PM   GAME 8:00 AM
Y14U (Bantam) B2 RE Blue Tom Jarvis         7:00 PM GAME 11:00 AM
Y14U (Bantam) B2 - YANKEE Joe Corr         7:00 PM GAME 11:00 AM
Y19U (Midget) (Coordinator: Jaime Jankowski)              
Y19U (Midget) Christian Walsh       8:20 PM   GAME  
Bog Mini Rink
Bog Big Rink #2