Plymouth Youth Hockey

Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
                 
Team Coach Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
19-Mar 20-Mar 21-Mar 22-Mar 23-Mar 24-Mar 25-Mar
Hockey 101              
Hockey 101             9:00 AM  
Learn to Play (Coordinator: Sean Kelly)                
Red Hawks             8:00 AM 8:00 AM
Blue Whalers             8:00 AM 8:00 AM
Green Goblins             8:00 AM 7:00 AM
Yellow Boston Bruins             8:00 AM 7:00 AM
Y8U (Mite) (Coordinator: Jessica McDermott)              
Y8U A Steve Doherty     4:40 PM   6:00 PM Playoff 8:00 AM
Y8U B2 Justin Brennan           7:00 AM Playoff
Y8U C White Cory Passerello 6:30 PM         Playoff 8:00 AM
Y8U C Blue Peter Golden 6:30 PM         Playoff 7:00 AM
Y10U (Squirt) (Coordinator: Jill Roy)              
Y10U A Al Goslin   5:30 PM     5:00 PM 10:00 AM Playoff
Y10U B Brendan Ahern   6:30 PM       Playoff Playoff
Y10U B2 Josh Hatch   5:30 PM     5:00 PM 10:00 AM Playoff
Y10U C  Craig Barnard     5:30 PM     6:00 AM Playoff
Y12U (PeeWee) (Coordinator: Lynn Sawiski)              
Y12U A Steve Cantwell     7:30 PM   Playoff 11:00 AM Playoff
Y12U B Middle Mark Duffy   6:30 PM       Playoff Playoffs?
Y12U B Re Tom Nagle         6:00 PM 7:00 AM Playoff
Y12U B2 Dan Sawiski     6:30 PM     Playoff Playoffs?
Y12U C Mike Andrade     6:30 PM     Playoff 6:00 AM
Girls (Coordinator: Mike Andrade)              
G10U B Hillary Jorgensen 5:30 PM   5:30 PM     Playoff Playoffs?
G12U A William Petrarca     4:40 PM     Playoff 10:00 AM
G12U B Will Stearns         7:00 PM Playoff 10:00 AM
G14U A Derek Kendall 7:30 PM       7:00 PM Playoff Playoffs?
Y14U (Bantam) (Coordinator: Brian Day)              
Y14U A Jim Feen 8:30 PM       Playoff Playoffs? Playoffs?
Y14U B Middle Brian Day 7:30 PM   7:30 PM     Playoff 9:00 AM
Y14U B RE Steve Abbott       8:20 PM   11:00 AM Playoff
Y14U B2  Tom Jarvis 8:30 PM         Playoff 11:00 AM
Y14U B2 - YANKEE Joe Corr       8:20 PM   Playoff 11:00 AM
Bog Mini Rink
Bog Big Rink #2